Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

OTISKY PŘÍRODY 

img019.jpg 
 

   VÝTVARNÝ VÍKEND PRO RODIČE S DĚTMI

e1.jpg

 

   PRO TY, KTERÉ BAVÍ VÝTVARNIČIT PRO VLASTNÍ POTĚŠENÍ, CHTĚJÍ SI VYZKOUŠET NĚCO NOVÉHO A ODPOČINOUT SI.  I PRO TY, KDO TUŽKU, UHEL NEBO ŠTĚTEC DRŽELI NAPOSLEDY VE ŠKOLE, ALE MAJÍ CHUŤ TO ZNOVU ZKUSIT. MALOVÁNÍ VÁM MŮŽE POMOCI NAJÍT I CESTU K SOBĚ.

Mapa : V OSADĚ BEČKOV 15 KM OD TRUTNOVA
 
3. - 5. června 2011
Dospělí budou kreslit i malovat v dřevem vonícím ateliéru, vyzkoušíme různé výtvarné techniky (keramická hlína, frotáž, protisk, monotyp, pastel, akvarel).  Pro děti je připravený  program, který přizpůsobíme aktuálním potřebám, věku dětí i počasí (experimentální výtvarné činnosti, pohybové hry,…) 
Příjezd v pátek mezi 14. – 18. hodinou.
Spaní v pokojících v chalupě, sprcha a WC, k dispozici kuchyně s lednicí, v blízkosti restaurace s možností zajistit stravu. 
Cena: 1.700,- Kč dospělý, 300,- Kč dítě (v ceně ubytování, materiál pro výtvarnou tvorbu, odborný lektor a pedagog zajišťující program pro děti) 
Doprava vlastním autem, v případě využití hromadné dopravy do Bernartic         po předchozí domluvě zajistíme dovoz až k chalupě.

Přihlášky písemně na adrese bezinky@bezinky.cz
do 31.5.2011.
Napište, prosíme,  počet a věk účastníků.
Prosíme též o zaplacení faktury  (VS = rodné číslo platícího).
Závazná přihláška po zaplacení zálohové faktury -
faktura, uveďte jako variabilní symbol své rodné číslo. Je možné uhradit jen zálohu minimálně 600,- Kč na osobu a zbylou částku je možné doplatit při příjezdu. 

 

Náhledy fotografií ze složky Osada Bečkov - Bernartice u Trutnova