Jdi na obsah Jdi na menu
 


KERAMICKÝ TÝDEN V TEEPEE

Pojďme společně bydlet několik dní v teepee. Pusťme se  do vaření na vlastnoručně postavených kamnech. Nechme se při tvorbě inspirovat okolní přírodou. Postavme pec na výpal naší keramiky. Odměnou nám bude aktivně strávený týden plný zážitků.

teepee1.jpg

  KDY? 18. - 23. července 2011

  KDE? Osada u potoka Dřevíč nedaleko Janovic poblíž Teplických skal (mapka místa).

18. dne měsíce bouří opouštíme civilizaci a vydáváme se  do osady pod Dřevíčem. Tam se ubytujeme v teepee, rozděláme ohně, propátráme a zmapujeme okolí. V okolní divočině budeme hledat inspiraci k tvorbě.

Naučíme se základní techniky modelování, Vyzkoušíme land-art  a kresbu v plenéru. Postavíme si pec a v ní vypálíme své výrobky. Večerní program obohatí regionální hudební těleso Marta a Rasputin. Navštěvovat nás bude cvičitelka jógy, s ní se v trávě protáhneme. Odvážnější se vydají s naší sportovní instruktorkou Ivou do blízkých skal slaňovat. Pokud seženeme dřevo nejen na vaření, ale i na večerní ohně, budeme u nich kromě zábavy probírat i keramiku, vlastní tvorbu, techniku a zkušenosti.

Cena: 3 900,-Kč (zahrnuje pobyt s programem, materiál na výtvarné činnosti , potraviny, z kterých si společně uvaříme…)
Kurz je určen pro účastníky od 18 let. Kapacita max. 15 účastníků.
Kontakt: Jana (tel. 721 580 421), Lída (tel. 724 180 505),  email: bezinky@bezinky.cz
Těšíme se na Vás!
Přihlášení: Závazná přihláška po zaplacení zálohové faktury faktura , uveďte jako variabilní symbol své rodné číslo. Je možné uhradit jen zálohu minimálně 1 000,- Kč na osobu a zbylou částku je možné doplatit při příjezdu.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Keramický týden v teepee